Spotkanie Wisla Plock vs Miedz Legnica, wynik końcowy 2-1

W minioną niedzielę na Orlen Stadionie odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Wisła Płock i Miedź Legnica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wisły Płock 2-1, mimo że po pierwszej połowie to drużyna z Legnicy prowadziła 1-0. Mecz miał miejsce 24 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 w ramach 29. kolejki I ligi.

Mecz pomiędzy Wisłą Płock a Miedzią Legnica

24 kwietnia 2024 roku na Orlen Stadionie odbyło się spotkanie pomiędzy Wisłą Płock a Miedzią Legnica w ramach 29. kolejki I Ligi. Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00.

Relacja z meczu:

1' - Rozpoczynamy emocjonujące spotkanie na Orlen Stadionie. Kibice obu drużyn głośno dopingują swoich ulubieńców, a atmosfera jest niesamowita. Sędzia P. Pskit gwizdkiem rozpoczyna zawody!

17' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla obu drużyn. J. Jach (Wisła Płock) oraz R. Hoogenhout (Miedź Legnica) zostają ukarani przez arbitra za zbyt agresywną grę.

45' - GOOOL! Miedź Legnica obejmuje prowadzenie po trafieniu W. Bogacza tuż przed przerwą. Gospodarze zaskoczeni tym trafieniem schodzą na przerwę przy wyniku 0-1.

47' - Wisła Płock zaczyna drugą połowę z determinacją i już po dwóch minutach udaje im się wyrównać! M. Haglind-Sangré strzela bramkę na 1-1, co przywraca nadzieję kibicom Gospodarzy.

53' - KARTKA! Dramat w ekipie Wisły Płock, L. Sekulski otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko. Gospodarze będą musieli grać w dziesiątkę.

59' - BRAMKA! Wspaniała akcja Wisły Płock kończy się golem É. Thiakane. Gospodarze obejmują prowadzenie 2-1, co wprawia kibiców w ekstazę!

89' - Kolejna żółta kartka dla Wisły Płock. J. Westermark dostaje kartonik za przewinienie.

90' - Sędzia kończy mecz. Wisła Płock pokonuje Miedź Legnica 2-1 po emocjonującej rywalizacji. Gospodarze cieszą się ze zwycięstwa, a kibice opuszczają stadion z uśmiechem na twarzach.

Po tym zwycięstwie Wisła Płock zmierzy się kolejno z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin oraz Odrą Opole, natomiast Miedź Legnica czeka starcie z Resovią Rzeszów, Podbeskidziem i Zagłębiem Sosnowiec.