Na obiekcie Stadion Stal dnia 2024-03-01 17:00 miał miejsce mecz Stal Rzeszów - Miedz Legnica - 1-3

W minioną środę, 1 marca 2024 roku, na stadionie Stal Rzeszów odbyło się spotkanie między miejscową drużyną a Miedzią Legnica. Przez emocjonujące 90 minut zawodnicy obu ekip zmierzyli się w ramach 22. kolejki I ligi. Po zaciętym pojedynku to goście cieszyli się z wyjazdowej wygranej 3:1, zyskując trzy cenne punkty. Już pierwsza połowa meczu dostarczyła kibicom sporo emocji, a ostateczny rezultat na przerwę wynosił 0:1 na korzyść Miedzi Legnica.

Relacja z meczu piłki nożnej: Stal Rzeszów vs. Miedz Legnica

W dniu 1 marca 2024 roku na Stadionie Stal odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Miedz Legnica. Mecz był częścią 22. kolejki I ligi. Sędzią głównym był J. Małyszek. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice oczekiwali emocjonującej rywalizacji.

Pierwsza połowa rozpoczęła się pełnym zaangażowaniem obu drużyn, jednak to goście z Legnicy zdołali wyjść na prowadzenie po bramce P. Oleksy'ego w 34. minucie. Miedz kontrolowała grę, a Stal próbowała odrobić straty, lecz do przerwy wynik pozostał korzystny dla gości - 0:1.

Druga połowa to kolejne emocje. Po kilku groźnych akcjach Stal, w 66. minucie P. Oleksy ponownie trafił do siatki, tym razem broniąc honor gospodarzy i wyrównując wynik na 1:1. Jednak to Miedz Legnica nie zamierzała odpuszczać. I. Kaczmarski ustalił wynik na 1:2 dla gości w 74. minucie. Ostatni gwizdek sędziego nie oznaczał końca emocji - w 89. minucie N. Mijušković strzelił trzeciego gola dla Miedzi, ustalając wynik na 1:3.

W trakcie meczu kartki żółte otrzymali zawodnicy Stali - S. Kadziolka w 22. minucie. Czerwoną kartkę nie ujrzał żaden zawodnik obu drużyn.

Po tym zwycięstwie Miedz Legnica zmierzy się z Tychami 71, Wisłą Kraków i Arką Gdynia. Natomiast Stal Rzeszów będzie próbować odzyskać formę w meczach przeciwko Chrobremu Głogów, Motorowi Lublin i Wiśle Płock.